Geresnei nuotaikai, stresui mažinti
Stresas. Bloga nuotaika. Stresas tapo įprasta dalimi kasdienėje rutinoje. Pradedant darbu, baigiant santykiais, neigiamos emocijos veikia ne tik psichologinę sveikatą, bet ir fizinę. Gali pasireikšti didžiulis nuovargis, suprastėja imuninė sistema, treniruotės tampa tuščios, nesinori nieko daryti, dingsta apetitas.
Fenibutas. Phenibut pirmą kartą susintetintas 1963 metais. Nuo to laiko plačiai vartojamas kaip vaistas gerinti psichologinei būsenai. Fenibutas veikia kaip nootropas – gali padidinti motyvaciją, dėmesį, susikaupimą. Taip pat Fenibutas gali smarkiai sumažinti nerimo lygius, padėti išvengti panikos atakų, mikčiojimo, gali padėti norint užmigti bei esant potrauminio streso sindromui. Rekomenduojama vartoti apie 1 g per dieną.
5-HTP. 5-hidroksitriptofanas yra aminorūgštis, kuri smegenyse yra verčiama į cheminį junginį serotoniną. Serotoninas dar žinomas kaip "laimės hormonas" – teigiamai veikia nuotaiką, apetitą bei miegą. Rekomenduojama vartoti nuo 150 mg iki 300 mg per dieną.
Noopept. Medžiaga, priskiriama nootropams. Tai yra teigiamai smegenų veiklą veikiantys vaistai. Noopept gali padėti susikaupti ir efektyviau spręsti kasdienius uždavinius. Šios medžiagos itin pravers studentams, besiruošiantiems egzaminams.
Acetil-L-karnitinas. Geresnio pasisavinimo karnitino forma. Ši aminorūgštis neretai vartojama kaip pagalbinis papildas smegenų funkcijai. Acetil-L-karnitinas gali pagerinti gebėjimą susikaupti, taip pat pagerinti kraujotaką bei smegenų aprūpinimą deguonimi.
L-tirozinas. Natūraliai organizmo sintetinama aminorūgštis. Deja, susintetinama labai nedideliais kiekiais, todėl neretai pasireiškia jos trūkumas. Vartojant L-tirozino papildus galima pastebėti atminties bei kognityvinės funkcijos pagerėjimą.
Maisto papildai gali būti efektyvus bei ekonomiškas būdas kovoti su stresu ir nuotaikos nebuvimu. Pasikonsultuokite su mumis – padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą, pagal poreikius.